Telefon

TEL: 32 359 22 11
FAX: 32 359 22 12

E-mail

elc@us.edu.pl

Adres

ul. Bankowa 14
Biuro: pok. 505
40-007, Katowice

Średnia ocen z FB
4.8/5

5 odpowiedzi

  1. Polecam zajęcia z Panią Olą. Świetne, metodyczne podejście do ucznia. Przyjazna atmosfera powoduje chęć udziału w kolejnych zajęciach, które prowadzone są bardzo profesjonalnie. Przesyłane materiały poszerzają wiedzę i są na wysokim poziomie. Poza tym, bardzo fajna grupa ludzi z którymi chce się rozmawiać. Kolejny rok biorę udział w zajęciach i polecam gorąco kurs Advanced Conversation z Panią Olą Gelner.

  2. Polecam szkole oraz wszystkich prowadzących, to bardzo mili ludzie z wielka wiedza. Swietna atmosfera, bardzo dużo materiałów dodatkowych, duża oferta szkoleń oraz dodatkowych spotkań. Do zobaczenia na kursie 🙂

  3. Podziwiam za umiejętność umieszczenia czytelnika w samym centrum wydarzeń, tworząc wrażenie, że każdy akapit jest zaproszeniem do interaktywnej podróży po świecie idei.

  4. Treść jest klarowna, dobrze zorganizowana i pełna przydatnych wskazówek. Autor doskonale wyjaśnia kluczowe zagadnienia. Może warto by dodać więcej przykładów praktycznych. Pomimo tego, tekst jest niezwykle edukacyjny i inspirujący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *